23-400 Biłgoraj, Zamojska 51 Poniedziałek - Piatek 08:00-18:00 84 686 19 05
0

Sterylizacja

MELAG Klasa Premium - Jakość dla najwyższych wymagań higieny

Vacuklav 44-B jest autoklawem nowej generacji i należy do najwyższej grupy jakościowej sterylizatorów parowych.

Praca autoklawu w nowoczesnym systemie obiegu wody jednokrotnego chroni zarówno instrumenty, jak i autoklaw. Autoklaw dozuje zawsze świeżą wodę bezpośrednio, całkowicie automatycznie wodą demineralizowaną z demineralizatora.

Myjnia dezynfektor MELAtherm 10

Myjnia MELAtherm jest nowoczesnym urządzeniem czyszcząco-dezynfekującym zaprojektowanym zgodnie z normą EN15883-1 i –2 oraz europejskimi standardami dla maszyn myjąco-dezynfekujących. Myjnia jest przeznaczona do szybkiego i higienicznego przygotowywania zabrudzonych instrumentów do sterylizacji na najwyższym poziomie.

MELAtherm zapewnia bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa. W szczególności zabezpiecza przed ryzykiem zranienia, które mogą zdarzyć się podczas ręcznego mycia, płukania i wycierania skażonych instrumentów. MELAtherm gwarantuje komfort obsługi, oszczędność czasu i uniknięcie błędów.

Najbezpieczniejszą metodą zapobiegania infekcjom i zakażeniom jest sterylizacja instrumentów w autoklawach. Równie istotne jest także właściwe przechowywanie wyjałowionych narzędzi w taki sposób, żeby ponownie nie narazić ich na zanieczyszczenie. Z pomocą przychodzą w tym momencie profesjonalne zgrzewarki.

MELAseal Pro to nowoczesna, przepływowa zgrzewarka, spełniające europejskie wymagania i normy 11607. Ta inteligentna, nowoczesna maszyna kontroluje w każdym procesie zgrzewania utrzymanie właściwej prędkości przepływu, siły nacisku oraz odpowiedniej temperatury zgrzewu. Podane parametry są rejestrowane automatycznie przez urządzenie i dzięki wbudowanemu szeregowemu interfejsowi.